AMBITSIOONIKATE AMATÖÖRIDE turniirisari üksikmängus  Millal? 19. oktoobril 10.00, Veeriku spordikeskuses  Kellele ? Kõigile soovijatele, mitte kogenumad kui IV liiga  Eelmisel aastal alustasime uue menuka turniirisarjaga, mis on mõeldud just neile mängijatele, kes on hiljuti alustanud tennisemänguga ja kes sooviksid alustada võistlemisega, aga ei tea kust alustada või kuhu edasi minna.  Ambitsioonikate amatööride turniir on suurepäraseks stardipakuks igal tasemel algajale, kuna turniir toimub mitmes tugevusgrupis. See tähendab, et turniirile on oodatud osalema nii need, kes on näiteks vaid ühe kursuse läbinud, kui ka need, kes on natuke ennast proovile pannud juba IV liigas. Jaotame mängijad ära selliselt, et igaüks saaks oma tasemele väärilise vastase ning põnevad mängud. Kes kardab, siis lohutav teadmine on see, et enamusel on see samamoodi esimene võistlus ja koos hakkab kindlasti julgem! Seega tõotab tulla üks vahva tennisepäev, kus peale toredate mängude saab igaüks kahtlemata juurde nii mõnegi uue mängusõbra!   Osavõtutasu: 25 Registreerimine : kuni 18.10 kell 12.00  Küsimuste korral abistab teid lahkelt turniiri kohtunik Eva Mägi ( eva@mktennis.ee )

AMBITSIOONIKATE AMATÖÖRIDE turniirisari üksikmängus

Millal? 19. oktoobril 10.00, Veeriku spordikeskuses

Kellele ? Kõigile soovijatele, mitte kogenumad kui IV liiga


Eelmisel aastal alustasime uue menuka turniirisarjaga, mis on mõeldud just neile mängijatele, kes on hiljuti alustanud tennisemänguga ja kes sooviksid alustada võistlemisega, aga ei tea kust alustada või kuhu edasi minna.

Ambitsioonikate amatööride turniir on suurepäraseks stardipakuks igal tasemel algajale, kuna turniir toimub mitmes tugevusgrupis. See tähendab, et turniirile on oodatud osalema nii need, kes on näiteks vaid ühe kursuse läbinud, kui ka need, kes on natuke ennast proovile pannud juba IV liigas. Jaotame mängijad ära selliselt, et igaüks saaks oma tasemele väärilise vastase ning põnevad mängud. Kes kardab, siis lohutav teadmine on see, et enamusel on see samamoodi esimene võistlus ja koos hakkab kindlasti julgem!

Seega tõotab tulla üks vahva tennisepäev, kus peale toredate mängude saab igaüks kahtlemata juurde nii mõnegi uue mängusõbra!

Osavõtutasu: 25
Registreerimine: kuni 18.10 kell 12.00

Küsimuste korral abistab teid lahkelt turniiri kohtunik Eva Mägi (eva@mktennis.ee)