Seltskonnatennis

Seltskonnatennis

Seltskonnatennise Hooaja Lõputurniir!

Mängud algavad kell 26. aprill kell 17:00!

- Mängitakse geime aja peale või üks sett 6 geimini, tasamängult otsustav punkt, tõrjuja valib kasti. Pooli ei vahetata.

- Kõigile on garanteeritud 5 mängu.

- Võitjad selgitatakse punktide kogumise teel. Punkte teenib võidetud geimide protsendi eest ning lisaks saab 25 lisapunkti iga mängu võidu eest.

Osavõtutasu: 30 EUR (sisaldab snäkke)

Max osavõtjate arv: 48

Kui võistlusele annab üles rohkem kui 48 inimest, siis tehakse peale saajate valik edetabeli alusel. Registreerimine lõpeb neljapäev kell 20:00!

Iga mängu jaoks on arvestatud 35 minutit või üks sett 6 geimini. Igale mängule on ettemääratud kõige hilisem lõpuaeg. See tähendab, et kui setti ei jõuta lõpuni mängida ettantud ajaga, siis läheb arvesse seis samade reeglite järgi nagu tavalises seltskonnatennises.

Hooaja Lõputurniiri tulemusi arvestatakse ka edetabelis. Turniiril teenitud punktide lõppsumma jagatakse 5-ga ja see summa läheb arvesse ka edetabeli punktide arvutamisel.


Lõbus seltskonnatennis igale tasemele. Mängitakse võrdsete vastastega ajatennist 4x30 min

Mängud toimuvad kell 18:00-20:00 ja 20:00-22:00.

Korraldaja moodustab paarid ning paneb nad väljakutele 1-5. Peale mängu üks mängija võitja paarist liigub väljak number 1 poole ja üks mängija kaotaja paarist väljak number 5 poole. Peale mängu vahetatakse ka paarilisi, paaris ollakse mängijaga, kes jäi samale väljakulte või liikus samale väljakule.

Igal seltskonnatennise etapil on väike meene kõige tublimale osalejale, kellel oli kõige parem võidetud geimide protsent.

Osavõtutasu; 15 EUR

Osavõtutasu sisaldab uusi palle!

Registreerimistähtaeg neljapäev kell 20:00!

Kui mängija ei saa üritusel osaleda, siis tuleb tühistada osalemine enne, kui nimekiri on saanud täis. Kui nimekiri ei ole saanud täis, siis tuleb tühistada osalemine enne neljapäev kl. 20:00. Vastasel juhul tuleb mängijal, kes võtab ennast maha peale tähtaega, otsida enda asemele keegi teine!

Lisainfo: Taavi Treier (5332 4884, taavi@mktennis.ee)

Edetabelisse saab punkte võidetud geimide protsendina ning need omakorda liidetakse etappide peale kokku. Arvesse läheb 10 parimat tulemust. Aprilli lõpus saavad auhinna 3 parimat mängijat.