Seltskonnatennis

Lõbus seltskonnatennis igale tasemele. Mängitakse võrdsete vastastega ajatennist 4x30 min

Mängud toimuvad kell 18:00-20:00 ja 20:00-22:00.

Korraldaja moodustab paarid ning paneb nad väljakutele 1-5. Peale mängu üks mängija võitja paarist liigub väljak number 1 poole ja üks mängija kaotaja paarist väljak number 5 poole. Peale mängu vahetatakse ka paarilisi, paaris ollakse mängijaga, kes jäi samale väljakulte või liikus samale väljakule.

Igal seltskonnatennise etapil on väike meene kõige tublimale osalejale, kellel oli kõige parem võidetud geimide protsent.

Osavõtutasu; 15 EUR

Osavõtutasu sisaldab uusi palle!

Registreerimistähtaeg neljapäev kell 20:00!

Kui mängija ei saa üritusel osaleda, siis tuleb tühistada osalemine enne, kui nimekiri on saanud täis. Kui nimekiri ei ole saanud täis, siis tuleb tühistada osalemine enne neljapäev kl. 20:00. Vastasel juhul tuleb mängijal, kes võtab ennast maha peale tähtaega, otsida enda asemele keegi teine!

Lisainfo: Taavi Treier (5332 4884, taavi@mktennis.ee)

Edetabelisse saab punkte võidetud geimide protsendina ning need omakorda liidetakse etappide peale kokku. Arvesse läheb 10 parimat tulemust.

28. detsember toimub seltskonnatennise erietapp, kuhu pääsevad peale edetabeli alusel parimad mängijad.