Ambitsioonikate Amatööride turniirisari

AMBITSIOONIKATE AMATÖÖRIDE turniirisari

Millal? 26. jaanuaril 16.00, Veeriku spordikeskuses

Kellele ? Kõigile soovijatele, mitte kogenumad kui IV liiga

Kas alustasid hiljuti tennisega ja löögid hakkavad juba vaikselt välja tulema? Tahaksid ennast proovile panna, aga liigatennise turniiridele veel ei tihka minna?
Või ehk oledki veidi võistelnud, aga jõud ei käi veel liigamängijatest päris üle?

Sel aastal alustame uhiuue turniirisarjaga, mis on mõeldud just neile mängijatele, kes on hiljuti alustanud tennisemänguga ja kes sooviksid alustada võistlemisega, aga ei tea kust alustada või kuhu edasi minna. Ambitsioonikate amatööride turniir on suurepäraseks stardipakuks igal tasemel algajale, kuna turniir toimub kahes tugevusgrupis. See tähendab, et turniirile on oodatud osalema nii need, kes on näiteks vaid ühe kursuse läbinud, kui ka need, kes on natuke ennast proovile pannud juba IV liigas. Jaotame mängijad ära selliselt, et igaüks saaks oma tasemele väärilise vastase ning põnevad mängud. Kes kardab, siis lohutav teadmine on see, et enamusel on see samamoodi esimene võistlus ja koos hakkab kindlasti julgem!

Seega tõotab tulla üks vahva tenniseõhtu, kus peale toredate mängude saab igaüks kahtlemata juurde nii mõnegi uue mängusõbra!

Osavõtutasu: 20
Registreerimine: kuni 25.01 kell 15.00

Küsimuste korral abistab teid lahkelt turniiri kohtunik Eva Mägi (eva@mktennis.ee)