Mixtuur

6-7. aprillil toimus Veerikul Mixtuuri 2. etapp, millest võtsid osa segapaarid erinevates tugevusliigades. Kolme liiga peale tuli kokku 25 paari, neist kõige rohkem Hõbe Liigassse. 

Hõbe Liigas mängiti 4 alagrupis, kus iga alagrupi 2 parimat said edasi play-offi. Play-offis mängisid finaali ennast Kärt Laarman/Erkki Leego ja Kadiliina Kuusik/Ivar Kuusik. Viimased võitsid tasavägises mängus seisuga 6/4 7/5. 
Kuld Liigas jõudsid finaali üksteise jaoks juba vägagi tuttavad vastased Nelli Sepp/Kuldar Lääne ja Eva Mägi/Jüri Pertmann. Nelli ja Kuldar lahkusid võitjatena seisuga 7/5 6/2. 

Plaatina Liigas ei kulgenud mängud paberi järgi ootuspäraselt. Suurepärase turniiri tegid tartukad Anu Sisask ja Rauno Parv, kes teel finaali võitsid nii mõnegi väga tugeva paari ja seisid finaalis silmitsi Plaatina Liiga eelmise hooaja võitjatega, Liisi Paloviiri ja Madis Sprenkiga. Anu ja Rauno mängisid aga nemadki üle ja võitsid Plaatina Liiga finaali numbritega 6/4 6/1. 


Täpsemad tulemused leiate siit 

Suur tänu kõigile osalejatele ja turniiri toetajatele Goldtime, Tartu Mill ja Dievole!


Pildid kõige tublimatest:


Grete roose
Naiste ja meeste III liiga paarismäng 30.03

30. märtsil toimus Veerikul naiste ja meeste III liiga paarismänguturniirid. Naistel võttis osa 8 paari, kus mängiti omavahel play-offis, kus võitjapaariks tuli turniiri esimene paigutus Kristel Taru ja Marian Kund. Kusjuures, võit tuli raskelt, sest absoluutselt kõik mängud võideti otsustavas super tie-breakis, kus kõige lihtsam (!) neist lõppes seisuga 10-7 finaalis. Teise koha saavutasid Agnes Luhakooder ja Ave Pettai. 

Meeste paarismängus osales 6 paari, kust kahes alagrupis pääsesid play-offi 2 parimat paari mõlemast alagrupist. Turniiri esimese asetuse, Ranno Treiali ja Ahti Rattasepa, seljatasid finaalis Urmas Tillisson ja Rain Sirk, kes võitsid sellega ka turniiri.  

Täpsemad tulemused leiate siit (MIII) ja siit (NIII) 

Järgmised ja ühtlasi ka sisehooaja viimased liigaturniirid leiavad aset tuleval nädalavahetusel (13.-14.aprillil), kus laupäeval toimuvad naiste III liiga ja meeste IV liiga üksikmängud ja pühapäeval naiste ja meeste II liiga paarismängud. Olete kõik oodatud!

Grete roose
Mitmekuine turniir

Mitmekuine turniir õigustas oma nime, kuna turniir kestis 3 planeeritud kuu asemel pea 4 kuud. Seda põhjusel, et erinevate asjaolude tõttu peeti paar finaalmängu hiljem. Nüüdseks aga on kõik mitmekuise mängud peetud ja võib rahumeeli välishooajale vastu minna. Keda numbrid huvitavad, siis ühtekokku mängiti mitmekuise turniiri mänge lausa 165, millest 109 olid üksikmängud ja 56 paarismängud. Nüüd aga tulemustest: Üksikmängude võitjad 


N I - Annemai Mutso    


N II - Reeli Torn-Leesik


N III - Tiina Kirsimägi    


N IV - Eve Mägi   


M II - Vitali Petrov


M III - Taago Hiiesalu


M IV -  Mait Käbin Üksikmängude täpsemad tulemused SIINKusjuures, üksikmängude 7 liiga kohta oli 5 juhul võitjaks asetamata mängija! Pall on tõepoolest ümmargune... 


Paarismängude võitjad: 


N II - Nelli Sepp/Kai Uudeküll


N III - Kristel Lusti/Merike Urm 


M II - Kuldar Lääne/Priit Saluri


M III - Andrus Pung/Urmas Tillisson Paarismängude täpsemad tulemused SIIN


Palju õnne võitjatele ning omalt poolt täname kõiki osalejaid ja ootame Teid ikka ja jälle osalema erinevatel liigaturniiridel, olgu ühepäevane või neljakuune! 


Pildid finaalmängude päevast:Grete roose
Ambitsioonikad alustajad taaskord võistlemas !

Ambitsioonikate Amatööride teine "etapp" on läbi ja võib vist öelda, et mängida sai palju-palju!

Lisaks alagruppide mängudele said ambitsioonikamad edasi poolfinaalidesse ja ülejäänud mängisid veel omakorda mitte vähem tähtsama lohutusturniiri võidu nimel.

Need, kes oma liigas lausa esikohale ennast võistlesid, said auhinnaks oma kätt ehtima inspireeriva sõnumiga Olla käevõru, mis loodetavasti jääb neile turniirivõitu alatiseks meenutama ja andma jõudu ka järgmisteks. Suur aitäh Olla ehtele, kes andis auhinnalauale sära juurde ja veel suurem tänu kõigile osavõtjatele, kes tegid üheskoos järjekordselt ühe kihvti Ambitsioonikate turniiri!

Järgmine proovilepanek saab tõenäoliselt olema aprilli lõpus-mai alguses ja ilmselt paarismänguna. Hoiame Teid kursis!

Grete roose
Liigatennise turniirid 2. märtsil

Laupäev oli hallis taaskord liigatennise päralt, mil omavahel võtsid 
üksikmängus mõõtu III liiga mehed ja paarismängus II liiga naised.

Äramärkimist väärib esimesena asetatud Ivar Kuusiku dramaatiline kaotust 
Ragnar Nakusele veerandfinaalis. Poolfinaalis alistas Ragnari omakorda 
Siim Sillamaa, kes võitis ka finaalis Margus Laiveriku. Margus oli 
poolfinaalis parem Tauri Sokust.
Mängutabel siin: 
http://etl.tournamentsoftware.com/sport/draw.aspx?id=9E18EB61-759D-4B10-A019-59A25FA843FE&draw=1 


Naised alustasid alagruppidest ja tänu uutele (külalis)paaridele sai 
näha palju põnevaid mänge. Poolfinaalidesse kvalifitseerusid Liisi 
Järvesalu/Kati Voolas vs. Kristiina Koel/Külli Värnik ja Nelli Sepp/Kai 
Uudeküll vs. Eva Peedimaa/Reeli Torn-Leesik. Finaali jõudsid Liisi/Kati 
ja Nelli/Kai ning põnevast finaaliheitlusest väljusid võitjatena Nelli 
ja Kai.
Mängutabelid siin: 
http://etl.tournamentsoftware.com/sport/draws.aspx?id=26704661-36DA-4496-A42F-ED5798D00E84

Grete roose
Ambitsioonikate amatööride turniirisari

26. jaanuari õhtupoolikul toimus kõige esimene Ambitsioonikate Amatööride tenniseturniir ja etteruttavalt võib öelda, et mitte ka viimane! 

Turniiril said kaasa lüüa igal tasemel algajad, kuna mängijad jaotati mängukogemuse põhjal erinevatesse liigadesse, kus nad said jõudu proovida sarnasel tasemel vastastega. Olid neid, kelle jaoks oli turniir täiesti esimene turniir ükskõik millisel spordialal; neid, kelle jaoks esimene proovilepanek tennsieturniiril; kui ka neid, kes olid juba varem mõned korrad tenniseturniiril võistelnud. Igatahes sai igaüks loodetavasti põnevaid mänge ja kindlasti ühe suure kogemuse võrra rikkamaks. 

A-liigas mängisid juba natuke kogenumad mehed, kus võitjaks trooniti Romet Heitur. B-liigas madistasid sama kogenud naised ja karika tõstis pea kohale Mirjam Mikson. C-liigas võistlesid veidi vähesema kogemusega mehed ja naised. Seal saavutas esikoha Rene Väärt

Hea on see, et kui sellel turniiril sai mängijad liigadesse pandud puhtalt selle järgi, kuidas keegi ise oma mängutaset hindas, siis selle turniiri käigus kujunesid jõujooned välja ja seega on ka kohtunikul järgmisel korral lihtsam mängijaid liigadesse paigutada, kuna tasemed on selgemad. 

Järgmine Ambitsioonikate Amatööride turniir toimub 9. märtsil. 
Ootame kõiki uusi ja vanu ambitsioonikaid end proovile panema!

Pildid selle korra kõige tublimatest:

Grete roose
Liigaturniirid 12-13.01

Laupäeval (12.01) toimusid naiste IV liiga üksikmäng ja meeste II liiga üksikmäng. 

Naiste IV liigas võitis 5 rasket mängu maha pidanud Talvi Mõttus, alistades finaalis Noora Olssoni. Lohutusturniiri võitis Riin Luts. 
Meeste seas võitis Tallinnast tulnud Kristjan Kuutok, kellele andis põneva lahingu finaalis Toomas-Karl Reinoja. Lohutusturniiri võitis Siim Sillamaa. 
Pühapäeval (13.01) olid rivis meeste IV liiga üksikmängijad ja naiste II liiga paarismängijad. Esimese asetusega Igor Lobanov ei vääratanud ning sai finaalis jagu Uno Ainsoost. Lohutusturniiri võidupunktid noppis endale Robert Bagdasarjan. 
Naiste II liiga paarismängus mängiti esialgu alagruppides, kus alagruppide võitjad mängisid omavahel välja esikoha. Oma alagrupid võitsid üsna kindlalt Reeli Torn-Leesik ja Kirsti Kuhi ning Kai Uudeküll ja Nelli Sepp. Esialgu tundus finaal minevat Reelile ja Kirstile, ent Kai ja Nelli suutsid teises setis teha vägeva comeback'i ning suutsid mängu viia otsustavasse super tie-breaki. Reeli ja Kirsti jõudsid endid aga koguda ja võitsid lõpuks esikoha endale! 

Järgmised liiga turniirid Veeriku Spordikeskuses toimuvad 17. veebruaril, mil mängitakse naiste ja meeste III liiga paarismängud.


Grete roose