Ambitsioonikate amatööride turniirisari

26. jaanuari õhtupoolikul toimus kõige esimene Ambitsioonikate Amatööride tenniseturniir ja etteruttavalt võib öelda, et mitte ka viimane! 

Turniiril said kaasa lüüa igal tasemel algajad, kuna mängijad jaotati mängukogemuse põhjal erinevatesse liigadesse, kus nad said jõudu proovida sarnasel tasemel vastastega. Olid neid, kelle jaoks oli turniir täiesti esimene turniir ükskõik millisel spordialal; neid, kelle jaoks esimene proovilepanek tennsieturniiril; kui ka neid, kes olid juba varem mõned korrad tenniseturniiril võistelnud. Igatahes sai igaüks loodetavasti põnevaid mänge ja kindlasti ühe suure kogemuse võrra rikkamaks. 

A-liigas mängisid juba natuke kogenumad mehed, kus võitjaks trooniti Romet Heitur. B-liigas madistasid sama kogenud naised ja karika tõstis pea kohale Mirjam Mikson. C-liigas võistlesid veidi vähesema kogemusega mehed ja naised. Seal saavutas esikoha Rene Väärt

Hea on see, et kui sellel turniiril sai mängijad liigadesse pandud puhtalt selle järgi, kuidas keegi ise oma mängutaset hindas, siis selle turniiri käigus kujunesid jõujooned välja ja seega on ka kohtunikul järgmisel korral lihtsam mängijaid liigadesse paigutada, kuna tasemed on selgemad. 

Järgmine Ambitsioonikate Amatööride turniir toimub 9. märtsil. 
Ootame kõiki uusi ja vanu ambitsioonikaid end proovile panema!

Pildid selle korra kõige tublimatest:

Grete roose
Liigaturniirid 12-13.01

Laupäeval (12.01) toimusid naiste IV liiga üksikmäng ja meeste II liiga üksikmäng. 

Naiste IV liigas võitis 5 rasket mängu maha pidanud Talvi Mõttus, alistades finaalis Noora Olssoni. Lohutusturniiri võitis Riin Luts. 
Meeste seas võitis Tallinnast tulnud Kristjan Kuutok, kellele andis põneva lahingu finaalis Toomas-Karl Reinoja. Lohutusturniiri võitis Siim Sillamaa. 
Pühapäeval (13.01) olid rivis meeste IV liiga üksikmängijad ja naiste II liiga paarismängijad. Esimese asetusega Igor Lobanov ei vääratanud ning sai finaalis jagu Uno Ainsoost. Lohutusturniiri võidupunktid noppis endale Robert Bagdasarjan. 
Naiste II liiga paarismängus mängiti esialgu alagruppides, kus alagruppide võitjad mängisid omavahel välja esikoha. Oma alagrupid võitsid üsna kindlalt Reeli Torn-Leesik ja Kirsti Kuhi ning Kai Uudeküll ja Nelli Sepp. Esialgu tundus finaal minevat Reelile ja Kirstile, ent Kai ja Nelli suutsid teises setis teha vägeva comeback'i ning suutsid mängu viia otsustavasse super tie-breaki. Reeli ja Kirsti jõudsid endid aga koguda ja võitsid lõpuks esikoha endale! 

Järgmised liiga turniirid Veeriku Spordikeskuses toimuvad 17. veebruaril, mil mängitakse naiste ja meeste III liiga paarismängud.


Grete roose
Liigatennis 18.11- naiste II liiga paarismäng ja III liiga üksikmäng

Pühapäev oli taaskord naiste päralt, mil omavahel võtsid üksikmängus mõõtu III liiga ja paarismängus II liiga naised.
III liigas mängiti esiti kahes alagrupis, kust alagruppide parimatena jõudsid poolfinaali Erle Eesmäe, Eglit Allilender, Kristiina Laur ja Piret Pallo. Finaaliheitluses jäi peale Kristiina Laur, alistades Eglit Allilenderi seisuga 6-1 6-4.

5. koha sai Liis Lang, kes sai Maie Tomikast jagu 6-4 6-1

Rohkem tulemusi siin: http://etl.tournamentsoftware.com/sport/draws.aspx?id=E919AF0F-784D-4D36-A3C7-C2951089E4C8 

II liiga paarismängust võttis osa 10 paari. Turniiri tegi eriti põnevaks üks debüüdi teinud paar - Katrin Liivamägi ja Anu Kaasik - kes pakkusid pealtvaatajaile väga vaatemängulist nö vanakooli tennist ning kes oma täpsete löökide ja oskusliku võrgumänguga panid nii mõnegi vastase kukalt kratsima, kuna ilmselt poldud varem sellise kogemustepagasi vastu silmitsi seistud. Samm-sammult jõudsidki nad finaali välja, kuid seal pidid nad siiski alla vanduma turniiri favoriitidele, Kai Uudeküllile ja Nelli Sepale, kes võitsid 6-3 7-5. 

Poolfinaali jõudsid veel Kirsti Kuhi/Reeli Torn-Leesik ja Anneli Puhk/Piret Reichmann 

Lohutusturniirist kujunes justkui omaette võistlus, kuna sealgi võitlesid kõik viimse punktini ja kõik mängud läksid otsustavasse setti. Lohutusturniiri võitjatena lahkusid Elo Toom ja Kadiliina Kuusik. 
Rohkem tulemusi siin: http://etl.tournamentsoftware.com/sport/draw.aspx?id=86FBB244-8237-451C-A86C-6484224D5C53&draw=1
Kohtumiseni liigaturniiridel juba uuel aastal!


Grete roose
Liigaturniirid 14.10

Möödunud pühapäeval toimus Veeriku tennisekeskuses lausa kaks liigaturniiri.

Naiste Iv liiga üksikmängus olid mängud pikad ja tasavägised. Väga pingelise mänguga võttis seekord võidu Kaie Aamisepp, kes finaalis alistas Kai Tominga 7/6 6/4. Poolfinalistide autasud viisid koju Riin Luts ja Laura Lillsaar.

Samal ajal toimus ka meeste III liiga paarismäng. Võidu võtsid Rait Rohumägi ja Urmas Tillison, kes said finaalis raske võidu paari Rain Puhk/Andrus Pung üle seisuga 6/3 2/6 10/3. Kolmanda kohaga leppisid Ranno Treial ja Ahti Rattasep.

Kohtumiseni juba järgmistel liigaturniiridel. Juba 28. oktoobril on osalema oodatud kõik IV liiga mehed üksikmängus !

Pildid finalistidest:

IMG_0792.JPG
IMG_0790.JPG
Grete roose
Hooaja avaturniir! Kvartal ja Vspa 3. osavõistlus

Vaatamata ilusale ilmale koguneti 13. oktoobril Veerikul ,et pidida maha lõbus hooaja avaturniir. Maitsavad söögid ja joogid ning hea seltskond tagasid hea tuju kõigile osavõtjatele.

Võistjatena väljus seekordsest võistlusest võistkond B koosseisus Rene Liivamägi, Mikk Miller, Kristi Aavakivi, Kalmer Lain, Kristel Lusti, Merike Urm. Teiseks võitles ennast võistkond D koosseisus Meelis Meeman, Tiia Teesalu, Merilin Kiis, Mark Brachinsky, Steven Madisson, Innar Kõivist. Palju õnne kõigile võistlejatele !

Täname suurtoetajaid Kvartal ja Vspa !

Selle hooaja viimane etapp toimub juba 15. detsembril. Kohtumiseni !

IMG_2967.jpg
Grete roose
Naised II liiga ja mehed III liiga(06.04-08.04)

Naised võtsid mõõtu üksikmängus ja mehed paarismängus! Higi, (pisaraid) ja naeru oli kuhjaga.

Naised:

  • 1. koht Kairi Puur
  • 2. koht Kai Uudeküll
  • Ja poolfinalistid Sünne Peterson ja Nelli Sepp
  • Lohutusturniiri võitja Maarja Ainsoo

Mehed:

  • 1.koht Rait Rohumägi ja Urmas Tillisson
  • 2.koht Ranno Treial ja Ahti Rattasep

Päikeselised õnnitlused võitjatele! Suur aitäh sponsorile Salvestile, kelle smuutid uuteks treeninguteks jõudu annavad!💪🏻

Greteliis Peedimaa
Naiste II ja III liiga (1.aprill)

Naised olid hoos!
Mõlemas liigas võidutsesid Tartu naised. Mitmed nendest mängisid veel eelneval päeval täispika Paradiis Cup turniiril ning eriti võidukas nädalavahetus oli Eva-Mari Lutsul, kes pärast hilisõhtust Paradiis Cupi triumfi mängis järgneval päeval koos Eva Peedimaaga end võitjaks ka naiste II liiga paarismängus. 

II liiga:
1. koht – Eva-Mari Luts/Eva Peedimaa🏆
2. koht – Kairi Puur/Kai Uudeküll🎾
Poolfinalistid: Sünne Peterson/Elo Toom ja Piret Kitsing/Allotar Pillmann💪🏻

III liiga
1. koht – Kadiliina Kuusik/Piret Rattasep🏆
2. koht – Meeli Kaur/Alice Salumets🎾
Poolfinalistid: Eve Mägi/Reelika Rohumägi ja Jane Mürk/Kristel Taru💪🏻

Päikest!☀️
 

 

Greteliis Peedimaa